Interiérové panely FORESTIA

Walls2Paint

Walls2Pain je potapetovaný dřevotřískový interiérový panel určený k malování. Jeho největší výhodou je rychlá, snadná a bezprašná montáž bez nutnosti následného tmelení a broušení. Panel Walls2Pain je opatřen na svislých stranách speciálním zámkem který umožňuje při montáži vytvořit takřka neviditelný spoj. Po instalaci už jen vymalujete vámi zvolenou barvou. Panely Walls2Pain se dodávají v rozměrech 12x625x2400/2600/2800/3200 mm.

Walls4You

Walls4You jsou dřevotřískové interiérové panely na které je již ve výrobě nalepena designová, omyvatelná, textilní tapeta. Můžete si vybrat ze široké škály dekorů. Největší výhodou těchto panelů je rychlá, snadná a bezprašná montáž bez nutnosti následného tmelení, broušení a malování. Panely Walls4You jsou na svislých stranách opatřeny speciálním zámkem který umožnuje při instalaci vytvořit neviditelný spoj. Panely jednoduše namontujete a máte hotovo. Panely Walls4You se dodávají v rozměrech 12x625x2400/2600/2800 mm.

TG2

TG2 je dřevotřískový interiérový panel na který je již ve výrobě nalepena designová omyvatelná tapeta. Můžete si vybrat z dekorů -bílá, caffelatte, šedá. Největší výhodou těchto panelů je rychlá, snadná a bezprašná montáž, bez nutnosti následného tmelení, broušení a malování. Panely TG2 jsou na svislých stranách opatřeny pero drážkou. Po montáži zůstane viditelná designová spára. TG2 se dodávají v rozměrech 12x620x2390/2740 mm.

Podhledové panely One-Step

One-Step jsou podhledové dřevotřískové panely na které je již ve výrobě nalepena designová omyvatelná tapeta. Můžete si vybrat s devíti dekorů. Největší výhodou těchto panelů je rychlá, snadná a bezprašná montáž bez nutnosti následného tmelení a broušení. Panely One-Step jsou na všech čtyřech stranách opatřeny pero drážkou díky tomu se při montáži jednoduše navazují na sebe. Po montáži mezi panely zůstávají designové spáry. Panely One-Step se dodávají v rozměrech 12x620x320/620x1220 mm a 12x620x2100-4500 mm.

Vodovzdorné nástěnné panely FIBO

Vodovzdorné nástěnné panely Fibo Vám pomohou velice snadno a rychle vybudovat koupelnu nejvyšší kvality. Jedná se o unikátní systém pro obložení stěn ve všech typech místností Jednodušeji to ani nelze!

Seznamte se s velmi snadnou instalací - zaručeně docílíte výborného výsledku, který Vám bude sloužit po mnoho let. Fibo panely se upevní přímo na jakoukoliv rovnou zeď pomocí hřebíků / šroubů na podkladní lišty. Jejich pevný a hladký povrch odolá přímému vlivu vody i vyšším změnám teploty. Snadno se udržují a čistí. Zvláštní spojovací systém panelů Fibo zabrání vnikání vody. Instalace je snadná a zaručuje odpovídající konečný výsledek a vzhled.

Podlahové dřevotřískové desky

Podlahová deska Standard

Standard je dřevotřísková podlahová deska opatřená po všech čtyřech stranách pero drážkou, díky tomu se při montáži jednotlivé desky jednoduše navazují na sebe. Podlahová deska Standard se dodává v rozměrech 22x620/1220x2420 mm.

Podlahová deska Extra

Extra je dřevotřísková podlahová deska se zvýšenou odolností proti vlhkosti opatřená po všech čtyřech stranách pero drážkou, díky tomu se při montáži jednotlivé desky jednoduše navazují na sebe. Podlahová deska Extra se dodává v rozměrech 22x620/1220x2420 mm.

Podlahová deska Thermogulv

Thermogulv je dřevotřísková podlahová deska se zvýšenou odolností proti vlhkosti opatřená po všech čtyřech stranách perodrážkou, díky tomu se při montáži jednotlivé desky jednoduše navazují na sebe. Thermogulv má již z výroby připravené 16 mm drážky na trubky podlahového topení. Deska Thermogulv se dodává v rozměrech 22x620x1820 mm a 25x620x2420 mm.

Interiérové panely Interiérové panely Interiérové panely Interiérové panely Interiérové panely Interiérové panely Interiérové panely Interiérové panely Interiérové panely Interiérové panely